Ekstremalna jazda na rolkach

W Polsce rolki po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody i coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które preferują ekstremalną jazdę, ale nie wiedzą, na jakie rolki warto postawić.

Oryginalne rolki K2

Najbardziej ambitni skaterzy powinni w pierwszej kolejności sprawdzić niezawodne rolki K2, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Rolki marki K2 zapewniają idealne dopasowanie, przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi. W ofercie firmy K2 można znaleźć wysokiej jakości rolki dla profesjonalistów i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym niesamowitym sportem. Dla dzieci i młodzieży najlepszym wyborem będą rolki regulowane, które bez żadnego większego problemu można szybko dopasować do rosnącej stopy.

Jakie największe zalety?

Rolki K2 to sprzęt najwyższej jakości, który oparty został na wielu innowacyjnych technologiach. To właśnie one znacząco podnoszą komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Warto wspomnieć choćby o wewnętrznej wkładce Softboot, która zapewnia wysoką wygodę i olbrzymią stabilność. Oddychające wkładki połączone zostały z utwardzonymi materiałami, które automatycznie dopasowują się do każdej stopy.

rolki k2

Nowoczesny system sznurowania

Praktycznie we wszystkich nowoczesnych rolkach K2 korzysta się z niezawodnego systemu sznurowania BOA, które doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku rolek rekreacyjnych, ale również szybkich. Dzięki magicznemu systemowi BOA można błyskawicznie i bardzo wygodnie zapiąć but tak, aby spełniał nasze indywidualne preferencje. Pewne i precyzyjne mocowanie skutecznie niweluje poszczególne naciski punkowe, które przeszkadzają przy tradycyjnym sznurowaniu.

Perfekcyjne odprowadzanie ciepła

Przy ekstremalnej jeździe na rolkach olbrzymią rolę pełni odprowadzanie ciepła. Rolki K2 oparte zostały na rewolucyjnym systemie wentylacji Vortech – VO2, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Odprowadzanie wilgoci odgrywa bardzo ważną rolę przede wszystkim w sezonie letnim.

Idealne rolki dla każdego

W szerokiej ofercie firmy K2 można znaleźć rolki dla dzieci, rolki rekreacyjne, a nawet rolki fitnessowe, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na półkach sklepowych nie mogło zabraknąć również bardzo agresywnych rolek, freeridowych i szybkich modeli, które są najlepszym wyborem dla osób ceniących sobie dużą prędkość. Pamiętać należy o tym, aby przy ekstremalnej jeździe nie zapominać o bezpieczeństwie, dlatego też warto postawić na porządny kask i ochraniacze.