Hulajnogi Mini Micro – jak złożyć i rozłożyć

Hulajnoga Mini Micro to idealny środek transportu dla najmłodszych uczestników ruchu. Rodzice mają pewność, że ich dzieci są bezpieczne, co jest możliwe dzięki zastosowaniu w hulajnodze trzech kół. Zapewniają one utrzymanie równowagi oraz stabilność. Ponadto nasza pociecha uczy się zachowania równowagi przy pomocy systemu skrętu kierownicy w hulajnogach Mini Micro.

Hulajnogi dla dzieci Mini Micro – instrukcja obsługi

Fundamentalną sprawą jest niewątpliwie prawidłowe ustawienie kierownicy pod kątem wzrostu dziecka. Pamiętajmy, iż powinna być ona ustawiona tak, aby broda malucha znajdowała się przynajmniej 20 cm wyżej niż górna krawędź kierownicy. Niezastąpione (oprócz stałego nadzoru opiekunów) okazują się być ochraniacze.

Chcąc rozłożyć hulajnogę należy otworzyć szybkozamykacz, a następnie nacisnąć guzik sygnalizujący otwarcie. Kiedy już to uczynimy to musimy tak pociągnąć za kierownicę, aby znalazła się w odpowiedniej dla niej pozycji. Kierownicę zabezpiecza się przy pomocy śruby C, którą trzeba dokładnie przykręcić. Potem wystarczy już tylko zacisnąć samozamykacz. Rozkładanie możliwe jest dzięki użyciu guzika G, natomiast zamknięcie następuje po jednoczesnym naciśnięciu guzików B oraz G.

Prostota obsługi hulajnogi Mini Micro

Regulacja wysokości odbywa się przy użyciu samozamykacza oznaczonego literą E. Pamiętajmy, aby ustawić kierownicę na wysokości, która będzie dla dziecka bezpieczna i wygodna w użytkowaniu. Później wystarczy jedynie zacisnąć samozamykacz, a w razie potrzeby dokręćmy śrubę „F” przy użyciu dołączonego do zestawu sześciokątnego klucza.

Kiedy dostrzeżemy, iż kierownica jest umiejscowiona na maksymalnej wysokości to natychmiastowo ujrzymy guzik blokujący oznaczony jako litera G. W celu zwolnienia blokady i obniżenia kierowcy wystarczy jedynie wcisnąć odpowiedni guzik.

Problem zbyt poluzowanego szybkozamykacza również można błyskawicznie rozwiązać. Tutaj również nieoceniona okaże się śruba F, która jest swoistą złotą rączką na wszelkie problemy związane z hulajnogami Mini Micro. System hamowania jest tu o wiele bardziej innowacyjny aniżeli w innych hulajnogach.