Hulajnoga Mini Micro dla dwulatka – warto?

Zaczęły się wakacje – czas, w którym dzieciom w głowach przede wszystkim zabawa na świeżym powietrzu, najlepiej z rówieśnikami i minimalną obecnością dorosłych. To także świetna okazja na wypróbowanie Hulajnogi Mini Micro stworzonej z myślą o dwulatkach.

Rodzice z pewnością chcą zadbać o to, aby ich pociechy w pełni wykorzystały słoneczną pogodę i aktywnie przeżyły te dwa miesiące. Nie muszą się również obawiać o ich zdrowie, ponieważ hulajnogi dla dzieci są bezpieczne, dzięki przystosowaniu sprzętu do typowej dla ich wieku ruchliwości.

Czym są Hulajnogi Mini Micro?

Zostały stworzone z myślą o najmłodszych uczestnikach zabaw. Zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić nie tylko wygodę i stabilność dziecku, ale również komfort psychiczny rodzicom, którzy mogą się obawiać, że hulajnogi dla dzieci nie są najbezpieczniejszym sposobem spędzania czasu na placu zabaw.

Zostały przemyślane w ten sposób, aby nauczyć dziecko utrzymywania równowagi, bez konieczności wsparcia dorosłych. Wykorzystano do tego rozwiązania z rowerków dla najmłodszych (system trzykołowy) i połączono z prostotą użytkowania – wystarczy jedynie stanąć, złapać za rączki i popchnąć.

Jak wygląda ich budowa?

Unikalna struktura pozwala na pełne wykorzystanie potencjału malucha. Twórcy wiedzieli, że dwulatki nie mają jeszcze tak dużego poczucia równowagi, dlatego zamontowali dwa, delikatnie skręcające się kółka na przodzie. Pozwalają one przenieść dziecku środek ciężkości na przód albo na boki, jak ma to miejsce podczas kierowania deskorolką, jednak łagodne zmiany zapobiegają utracie stabilności i przewróceniu się.

Dodatkowo konstrukcja Hulajnogi Mini Micro została wzmocniona metalowym drążkiem, co pozwala na utrzymanie nawet do 35 kg. Regulowany drążek kierownicy z kolei zapewnia dostosowanie do wzrostu dziecka, zamiast zakładania optymalnej długości w czasie produkcji – max. zasięg do 95 cm. Na rączkach znajdują się zaś ozdobne napisy.

Jeszcze z praktycznych stron: najnowsze wersje hulajnogi dla dzieci wyposażone są w antypoślizgowe podesty (najczęściej z wypustkami i wykonane z silikonu). Dostępne są także w różnych kolorach, zależnie od upodobań malucha i rodzica.

Dodatkowym atutem jest szwajcarska jakość wykonania, która zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Dziecko może również ucieszyć fakt, że to popularna zabawa – będzie mogło dzielić się i rywalizować z kolegami, co może zmotywować je do częstszego przebywania poza domem. Dzięki temu można też podziwiać, jak dziecko nabiera samodzielności w poruszaniu się po znanej mu okolicy, chociażby na trasie niedzielnych spacerów.