Akcesoria do hulajnóg, czyli jak nadać hulajnodze stylu

Hulajnogi Mini Micro cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmniejszych użytkowników środków lokomocji. Toteż ten niecodzienny sprzęt, posiadający dwa kółka z przodu i jedno z tyłu, sprawia, że maluchy czują się stabilnie i mogą swobodnie eksplorować świat wokół nich. Sama hulajnoga to jednak nie wszystko. Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rodziców i potrzeb dzieci, dzięki czemu stworzył dogodne akcesoria, które sprawiają, że jazda hulajnogą może być coraz bardziej urozmaicana.

Oryginalne dodatki

Jeżdżąc hulajnogą, praktycznie jest mieć przy sobie coś, do przechowywania różnych przedmiotów. Do tego świetnie sprawdzą się:

 1. Torebki,
 2. Koszyczki,
 3. Plecaki.

Wymienione modele wykonane są z wysokogatunkowego materiału i są porządnie zszyte – co jest bardzo istotne przy przenoszeniu licznych drobiazgów dziecięcych. Dostępne są rozmaite wzory, dostosowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.
Hulajnogi Mini Micro można także wyposażyć w swoiste ozdoby, które przedstawiają ulubioną kolorystykę i motywy dzieci. Są to:

 1. Scootaheadz, np. głowa dinozaura lub jednorożca, zawieszane na środek kierownicy; wykonane z miękkiego tworzywa,
 2. Rękaw na kierownicę, zakładany na drążek kierownicy,
 3. Frędzle, montowane do uchwytów,
 4. Nakładki na koła – łatwo zakładane na przednie kółka hulajnogi,
 5. Bottleholder – trzymadełko na bidon z tej samej kolekcji – kiedy zachce się pić, dziecko może samo z łatwością sięgnąć do tego wyposażenia.

Wszystkie te akcesoria są ze sobą powiązane, gdyż można je wybrać według tego samego wzoru. Takie połączenie będzie estetyczne i spodoba się maluchowi, który sam będzie mógł dobrać wszelkie dodatki pod swoje upodobania.

Hulajnogi Mini Micro i stylowe bezpieczeństwo

Aby jeździć, trzeba także zadbać o bezpieczne poruszanie się po ścieżkach rowerowych, wyznaczonych trasach w parkach, czy też na placach zabaw. Do tego posłużą nawiązujące do powyższych rzeczy:

 1. Kaski,
 2. Nakolanniki i nałokietniki,
 3. Klaksony,
 4. Dzwonki,
 5. Światełka.

Takie całkowite zestawienia przyczynią się do poczucia pewności jazdy i niestrasznych upadków, które będą amortyzowane w szczególnych miejscach: głowa, kolana, łokcie. Wieczorne powroty będą uatrakcyjnione możliwością włączenia światełka i oświetlania sobie samemu drogi.

Dodatkowo można doposażyć hulajnogę w:

 1. Zapięcia,
 2. Torby do przenoszenia,
 3. Paski do ciągnięcia i przenoszenia.

Jest to szczególnie ważne dla rodziców, kiedy to hulajnogą nie będzie się dało wjechać w wyznaczone miejsca, lub w momencie gdy dziecko wybierze sobie pieszą wędrówkę. Zapięcia będą potrzebne przed wejściem do sklepu, a z kolei torby czy paski, pozwolą na komfort noszenia i ciągnięcia hulajnogi.

Doskonała całość

Takie oprzyrządowanie będzie mogło przyczynić się do fajnego wyglądu i przede wszystkim spokoju rodziców, o to, że dziecko jedzie ubrane w wysokiej klasy akcesoria.